Telefon: 98 12 06 33   |   E-mail: invoice@tritrail.dk

​✔ Transport af container

✔ Sideloader-kørsel.

✔ Transport af løs-trailer

Tri-Trail Trucking ApS
Rørdalsvej 203
9220 Aalborg Øst

Kontakt

Tri Trail Trucking ApS

Rørdalsvej 203
9220 Aalborg Øst
Telefon: +45 98 12 06 33
Fax: +45 98 10 17 20

Cvr.nr. 63300810

E-mail: jacob@tritrail.dk

Du er velkommen til at kontakte os for et uforpligtende tilbud, eller for yderligere information.

 
 
 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

Indland

Bjarke T. Jensen
Dir. tlf: 96 33 11 95
Bjarke@tritrail.dk
Indland@tritrail.dk

Import/Eksport

Henrik B. Nielsen
Dir. tlf: 96 33 11 94
Henrik@tritrail.dk
Udland@tritrail.dk

Bogholderi

Birthe Andersen
Dir. tlf: 96 33 11 93
Birthe@tritrail.dk

Import/Eksport

Jørgen G. Løweneck
Dir. tlf: 96 33 11 97
Jorgen@tritrail.dk
Udland@tritrail.dk

Direktør

Jacob B. Caspersen
Dir. tlf: 96 33 11 91
Mob.tlf: 51 52 01 52
Jacob@tritrail.dk

Lager chef

Ole E. Eskildsen
Dir. tlf: 96 33 11 96

​Firmainformation

Tri-Trail Trucking ApS

CVR: 63300810

adresseinformation

​Rørdalsvej 203 9220 Aalborg Øst

Find vej med Google Map

kontaktinformation

​Telefon: 98 12 06 33

E-mail: invoice@tritrail.dk